- 10%

Omron – Nebulizator C102 Total

Original price was: 8,400 Lekë.Current price is: 7,560 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Omron – Nebulizator C102 Total

Me ndryshimin e stinëve, fëmijët mund të vuajnë nga sëmundje të ndryshme të rrugëve të frymëmarrjes duke e vështirësuar frymëmarrjen e lirë.

Në pranverë dhe verë, poleni mund të shkaktojë rinitin alergjik duke shkaktuar rrjedhje hundësh, teshtitje ose kruajtje të syve dhe hundës.
Në vjeshtë dhe dimër, viruset fillojnë të përhapen, duke prekur rrugët e frymëmarrjes me simptoma të tilla si hundë e bllokuar ose rrjedhje, kollë ose dhimbje fyti.
Me Nebulizatorin C102 Total 2-në-1 me shpëlarje nasale, ju mund të trajtoni në mënyrë efikase dhe të ofroni lehtësim për simptoma dhe sëmundje të ndryshme të frymëmarrjes gjatë gjithë vitit.

Shpëlarja nasale – pastron zgavrën e hundës dhe ndihmon në lehtësimin e simptomave të kushteve të tilla si ftohja e zakonshme, riniti alergjik ose sinusiti
Nebulizatori – siguron depozitim efikas të medikamenteve në mushkëri për të trajtuar sëmundje të tilla si bronkiti, bronkioliti dhe astma
I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur

Firma

Omron

Forma

Aerosol

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omron – Nebulizator C102 Total”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART