Omron – M7 Intelli IT

13,650 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Omron M7 Intelli IT, pajisja më e avancuar për matjen e presionit të gjakut, sjell në treg inovacionin më të fundit në saktësi: Intelli Wrap Cuff ndërkohë që lidhet me aplikacionin e parë Omron për smartphone: Omron connect.

Avantazhet e Omron M7

 • Mesatarja e 3 leximeve: mesatarja e 3 leximeve të njëpasnjëshme në 10 minuta.
 • Sensor lëvizjeje: kupton kur ka lëvizje të trupit.
 • E provuar klinikisht: Pajisja është provuar për saktësinë dhe korrektësinë të testura me proçedura të forta nga organizata shëndetësore të rëndësishme.
 • Guidë për mbështjelljen e manshetës: tregon nëqoftëse mansheta është e vendosur në rregull, as shumë e lirë as shumë e shtrënguar.
 • Indikator për presionin e gjakut: indikator LED, normale (jeshile) ose e lartë (e kuqe).
 • Intelli Wrap cuff: manshetë e përshtatshme 22-42 cm.
 • Kapja e çrregullimit të rrahjeve të zemrës.
 • Hipertension i mëngjesit: ju lejon që të gjeni nëqoftëse matja e mëngjesit është e ndryshme nga pjesa tjetër e ditës.
 • Memorje për 2 persona.
 • Omron Connect: menaxhoni te dhenat e shëndetit nga smartphoni juaj.
Omron Connect app demo   OMRON Connect e bën të thjeshtë vëzhgimin, ruajtjen dhe menaxhimin e të dhënave tuaja shëndetësore.
 Google Playstore link  

 

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omron – M7 Intelli IT”

LART