Omron – M6 AC Intellisense

12,000 Lekë

Matës elektronik, automatik i presionit të gjakut.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Gjenerata e fundit Omron M6 ështe e paketuar për ta bërë atraktive për përdorim personal dhe profesional. Tani njësitë tregojnë një sistem dritash LED për matjet sistolike dhe diastolike, duke ndihmuar klasifikimin e leximeve.

Mansheta e gjerë (22cm-42cm) tregon nëse është vendosur në pozicionin e duhur – nëqoftëse jo atëherë do ju tregojë një simbol ‘rivendosje e manshetës‘.
Omron e ka bërë M6 shumë të lehtë në përdorim dhe është e mundur përdorimi për 2 persona duke zgjedhur butonin midis përdoruesit 1 dhe përdoruesit 2. Monitori ka një kapacitet memorjeje deri në 100 lexime për çdo përdorues.
Rrahjet e çrregullta të zemrës të kapura gjatë leximit do ju shfaqen, që do mbajnë çdo përdorues të informuar për prezencën e rrahjeve të çrregullta. Kalimi prapa në leximet e mëparshme është shumë i thjeshtë.
M6 është i pajisur me një këllëf najloni për ta lëvizur me lehtësi dhe për ta mbrojtur pajsjen në shtëpi ose jashtë.
Omron M6 vjen me një manshetë të butë që i përshtatet përmasave të krahut të një të rrituri. E përfshirë në kuti Me M6 AC gjendet dhe Adaptori AC që tju sigurojë energji sa herë të keni nevojë.

 

Firma

Omron

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omron – M6 AC Intellisense”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART