Omron – M3 Comfort

9,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Omron M3 Comfort është një aparat kompakt, automatik për matjen e presionit të gjakut (tensionit) dhe pulsit lehtë dhe shpejt. Bën fryrje të kontrolluar të manshetës pa nevojë për rifryrje manuale falë teknologjisë IntelliSense Technology.

Specifikimet për aparatin e tensioni Omron M3 Comfort

 • Indikator për presionin e gjakut
 • Intellisense™ Technology – fryn manshetën në nivelin ideal për çdo përdorim
 • Cuff Wrapping Guide – aparati ju sinjalizon nëse mansheta është e vendosur siç duhet apo nëse duhet liruar apo shtrënguar.
 • Contoured Intelli Wrap cuff: manshetë e paraformuar, për përdorim të saktë dhe të lehtë. E përshtatshme për një perimetë krahu 22-42cm (2 madhësi në një manshetë: Medium dhe Large).
 • Me anë të sinjalit LED tregon nëqoftëse presioni juaj i gjakut është më i lartë se vlerat normale
 • Sistem detektimi për rrahjet e parregullta të zemrës.
 • Sistem detektimi për lëvizjet.
 • Llogarit mesataren e 3 matjeve të bëra në 10 minutat e fundit.
 • Memorja: 60 matje me orë dhe datë për secilin nga 2 përdoruesit
 • çantë për ruajtje
 • E vertetuar klinikisht- perputhet me standartet te Shoqerise Europiane te Hipertensionit
 • Bateritë: 4 x AA
 • Adaptori i karikimit është opsional
0/5 (0 Reviews)
Firma

Omron

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omron – M3 Comfort”

LART