Omron – M2 Basic

7,450 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Omron – M2 Basic

Omron M2 përmban teknologjinë Intellisense për matje të shpejta, komode dhe të sakta të presionit të gjakut. M2 ka një manshetë 22-32 cm e cila është e lehtë për t’u mbështjellë dhe përshtatet me shumicën e krahëve të të rriturve (perimetri 22-32 cm), Ekrani i ri më i madh i bën rezultatet të qarta dhe të lehta për t’u lexuar.

Zbulimi i parregullt i rrahjeve të zemrës -shfaqet një simbol nëse një rrahje zemre e parregullt është zbuluar ndërkohë që bëhet matja.
M2 gjithashtu përmban një tregues të nivelit të presionit të gjakut i cili do t’ju tregojë nëse presioni juaj i gjakut është jashtë kufirit normal.
M2 eshte gjithashtu i pajisur me një funksion memorjeje qe lejon ruajtjen deri ne 30 matje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Omron

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omron – M2 Basic”

LART