Omron – Compressor Nebulizer NE-C101

6,000 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Omron – Compressor Nebulizer NE-C101

Omron – Compressor Nebulizer NE-C101 është një pajisje mjekësore që mund të përdoret nga e gjithë familja, zhvilluar dhe projektuar posaçërisht duke marrë parasysh shumë faktorë që lidhen me kujdesin shëndetësor të frymëmarrjes. Ofron trajtim të besueshëm për sëmundjet e rrugëve të poshtme të frymëmarrjes dhe i trajton ato. I dobishëm për trajtimin e astmës, bronkitit kronik dhe alergjive. Karakteristikat kryesore të Omron NE-C101 përfshijnë depozitimin efikas me një shkallë të lartë të nebulizimit prej 0.3ml/min dhe një madhësi optimale të grimcave që varion nga MMAD 2-6μm. Omron NE-C101 ofron trajtim të shpejtë dhe me cilësi të lartë për menaxhimin efektiv të kushteve të frymëmarrjes.

Paketimi përmban: 

 1. Kompresorin
 2. Kompletin e Nebulizerit
 3. Maskë për të rritur (PVC)
 4. Maskë për fëmijë (PVC)
 5. Pjesën e gojës
 6. Pjesën e hundës
 7. Tubin e ajrit
 8. 2 filtra ajri rezervë
 9. Manual udhëzimi
 10. Garancinë
Firma

Omron

Mosha

Të gjithë

Forma

Aerosol

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omron – Compressor Nebulizer NE-C101”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART