Omron – Adaptor për karikim

1,560 Lekë

(HPP-CM01)

AC Adapter

In stock

Përshkrimi i Produktit

Adaptor i përshtatshëm për të gjithë pajisjet Omron: aparatet e presionit të gjakut dhe aerosolet. Aksesor i nevojshëm për karikimin e baterive.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Omron

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omron – Adaptor për karikim”

LART