Omegor – Mega 3 1000mg

1,800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Për një funksion normal të trurit, zemrës, shikimit…

OMEGOR Mega 3 – 1000 mg është shtesë ushqyese e pasur me Omega 3 (EPA dhe DHA) në formën e triglicerideve.
Omega 3 janë acide yndyrore thelbësore të nevojshme për funksionimin normal të trupit tonë. Ato nuk mund të sintetizohet në mënyrë të pavarur dhe për këtë arsye është e domosdoshme që të merren nëpërmjet suplementeve të ndryshme ose ushqimeve.

Doza e rekomanduar: 1-3 kapsula në ditë përpara ose gjatë marrjes së ushqimit.
Kohëzgjatja e marrjes: OMEGOR MEGA 3 – 100 mg mund të merret për periudha të gjata kohore në varësi të nevojave ose sipas rekomandimit të mjekut.
Nuk vërehen efekte të padëshiruara gjatë përdorimit.

Certifikuar për Cilësinë e Produktit nga
IFOS (International Fish Oil Standards Programe) – Kanada

Firma

U.G.A Nutraceuticals

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

90

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omegor – Mega 3 1000mg”

Nutritional Information 1 softgel %NRVs*
Fish oil

 • Total Omega-3
 • EPA
 • DHA
 • 1000 mg
 • 300 mg
 • 160 mg
 • 105 mg
Vitamin E 13 mg 108,3

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART