Olivos – Zeyteen Spa Sulfurous

380 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Sipas dermatologëve dhe herbologëve, sulfuri është një nga elementet më të rekomanduar për të luftuar aknet dhe pikat e zeza. Sapuni “SPA Sulfurous Olive Oil” pastron në thellësi lëkurën, duke larguar qelizat e vdekura dhe pikat e zeza. Largon të gjitha papastërtitë e grumbulluara të cilat sapunët e tjerë nuk i arrijnë, si edhe qelizat e vdekura.

Sapuni “SPA Sulfurous Olive Oil” ju ndihmoj në eksfolimin e lëkurës në mënyrë natyrale. Ky sapun përmban vaj ulliri 100% ekstra të virgjër, nga brigjet mesdhetare të Turqisë dhe është i pasur me minerale, vitamina dhe elementë të tjerë me veti detoksikuese dhe tonifikuese.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

100gr

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Zeyteen Spa Sulfurous”

LART