Olivos – Turkish Coffee Soap

570 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Përmban vlera ushqyese të shkëlqyera për lëkurën sapuni Turkish Coffee është i kombinuar me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër.

Sapuni Turkish Coffee do të zgjojë shqisat tuaja. Ky sapun i jashtëzakonshëm natyral i kafesë ka veti të mrekullueshme. Ai  është një pastrues i thellë për poret dhe eliminon çdo bakter që shkakton puçrrat. Vlerat e pasura dhe të freskëta të kafes turke në brendësi ndihmojnë për të aktivizuar qarkullimin e gjakut dhe ndihmojnë në forcimin e lëkurës, e cila me masazh mund të ndihmojë në uljen e celulitit. Me efektin e pastër të kokrrizave të kafesë, sapuni Turkish Coffee siguron një pastrim të butë por të thellë, gjithashtu ndihmon lëkurën të ushqehet dhe forcohet, duke e mbrojtur atë nga efektet e dëmshme të faktorëve mjedisorë. Për më tepër, ky sapun ndihmon gjithashtu lëkurën tuaj të duket më e shndritshme gjatë gjithë ditës.

Paketimi me qese natyrale është një bonus për të udhëtuar me sapunin tuaj në çdo kohë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

150gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Turkish Coffee Soap”

LART