Olivos – Secret Garden Shea Butter soap

780 Lekë

Kategoritë: , , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Aroma e “Shea Butter” është fantastike për çlirimin e stresit dhe jo vetëm. “Shea Butter” ruan hidratimin e flokëve, thekson kaçurrelat, largon zbokthin dhe vepron si zbutës për skalpin e kokës. “Shea Butter” trajton me efikasitet aknet. Sapuni “Secret Garden Shea Butter” ka një aromë të këndshme duke ju ofruar një ndjesi çlodhjeje në larje.

Olivos u fton në një përvojë aventureske me linjën e sapunëve florealë “Secret Garden”. Lulet e kopshteve nga i gjithë vendi janë burimi i frymëzimit të sapunëve “Secret Garden”. Kopshti sekret ju shpalos të gjitha mrekullitë e habitatit natyror, mjafton të jeni gati për ta eksploruar. Sapunët “Secret Garden” ju ofrojnë bukuri 100% natyrale nga kopshtet më të mrekullueshme. Pastroni dhe zbukuroni të gjitha shqisat me sapunin “Secret Garden Shea Butter”. Ky sapun është një ndërthurje e vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër me esencën e fortë të “Shea butter”-it. Është i formuluar për një veprim të thellë ushqyes gjatë banjës. Aroma e “Shea Butter” është fantastike për çlirimin e stresit dhe jo vetëm. “Shea Butter” ruan hidratimin e flokëve, thekson kaçurrelat, largon zbokthin dhe vepron si zbutës për skalpin e kokës. “Shea Butter” trajton me efikasitet aknet. Sapuni “Secret Garden Shea Butter” ka një aromë të këndshme duke ju ofruar një ndjesi çlodhjeje në larje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

250gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Secret Garden Shea Butter soap”

LART