Olivos – Ottoman Bath Series Rumi (2x)

860 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Zbut lëkurën dhe trajton celulitin. Është mjaft efikas në trajtimin e ekzemave dhe infeksioneve fungale (mykut). U jep volum dhe shkëlqim flokëve. Gjethet e ullirit që ndodhen në përbërjen e sapunit “Olivos Ottoman Bath Rumi” pastrojnë lëkurën në thellësi, duke i dhënë një efekt të veçantë dhe natyral eksfoljimi. Ky sapun, e bën lëkurën tuaj më të bardhë dhe më të butë. Mund të përdoret për larjen e trupit, fytyrës dhe flokëve. Gjethet e ullirit në përmbajtje të sapunit “Olivos Ottoman Bath Rumi” pastrojnë lëkurën në thellësi, duke larguar qelizat e vdekura. Me kombinimin e përbërësve më cilësorë, ky sapun origjinal e bën lëkurën më të bardhë dhe më të lëmuar se më parë. Mund të përdoret për larjen e trupit, fytyrës dhe flokëve.

Sapuni “Olivos Ottoman Bath Rumi” është bërë me recetën sekrete dhe historike të epokës osmane, e cila karakterizohet nga aroma klasike dhe e mprehtë e hamamit turk. Sapuni “Ottoman Bath Rumi” është i licencuar dhe unik në treg, me një paktim origjinal që i përket Perandorisë Osmane. Që nga epoka osmane, rituali i larjes ka qenë më shumë se një pastrim i thjeshtë. Është mundësia për t’u zhytur në një atmosferë autentike luksi. Esenca e hamameve turke do t’ju bëjë që ta harroni botën e jashtme, duke i dhënë mundësi gjallërimi trupit, mendjes dhe shpirtit. Esenca e hamameve turke do t’ju bëjë që ta harroni botën e jashtme, duke i dhënë mundësi gjallërimi trupit, mendjes dhe shpirtit. Sapuni “Olivos Ottoman Bath Rumi” përdoret për trajtimin e celulitit. Zbut lëkurën dhe është mjaft efikas në trajtimin e ekzemave, irritimeve dhe infeksioneve fungale të lëkurës. U jep volum dhe shkëlqim flokëve. Mund të përdoret për larjen e trupit, fytyrës dhe flokëve. Gjethet e ullirit që ndodhen në përmbajtje të sapunit “Olivos Ottoman Bath Rumi” e pastrojnë lëkurën në thellësi, duke i dhënë një efekt të veçantë dhe natyral eksfoljimi. Sapuni “Olivos Ottoman Bath Rumi” është me përmbajtje vaj ulliri 100% ekstra i virgjër, për t’ju ofruar një përvojë unike teksa zhyteni në aromën e veçantë të tij gjatë larjes dhe pas saj. Brenda kutisë, janë dy sapunë të mbështjellë secili më vete, me një letër të bukur, të printuar me motive nga periudha osmane. Dizajni në sipërfaqen e kutisë është frymëzuar nga trashëgimia osmane. Pas përdorimit të sapunit natyral, ju mund ta përdorni kutinë e tij elegante si objekt zbukurimi ose mbajtëse bizhuterish. Pjesa e sipërme e kutisë është bazuar te kapelja tradicionale e perandorisë otomane, fezi. Ky sapun e bën lëkurën tuaj më të bardhë dhe më të butë. Mund të përdoret për larjen e trupit, fytyrës dhe flokëve. Sapuni “Olivos Ottoman Bath Rumi” sjell përvojën e famshme të hamamit turk në banjën tuaj.

Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

100gr, 2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Ottoman Bath Series Rumi (2x)”

LART