Olivos – Mare Milk Olive Oil Soap

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Qumështi i pelës është një nga mrekullitë e mjekësisë në Lindjen e Largët. Ai shëron shumë probleme të lëkurës si, aknet, psoriazën, lëkurën e thatë dhe probleme të tjera. Luftoni shenjat e para të plakjes dhe trajtojeni lëkurën tuaj me sapunin “Olivos Mare Milk”. Ky sapun i jep lëkurës suaj butësi, hidratim dhe delikatesë. Formula e tij e vecantë ka veti hidratuese dhe zbutëse, të cilat përforcohen nga prania e vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër. Sapuni “Olivos Mare Milk” ka ndikim pozitiv te lëkurat e thata dhe të ndjeshme. Përmbajtja e e vajit të ullirit ndihmon në pastrimin e lëkurës në thellësi, duke ofruar hidratim të vazhdueshëm. Mund të përdoret për trupin, fytyrën dhe flokët.

Olivos ka kënaqësinë t’ju ofrojë sapunin artizanal, të përgatitur me qumësht pele dhe të futur në një trastë të vogël të cilën mund ta mbani përherë me vete. Qumështi i pelës është jashtëzakonisht i pasur me vitamina, minerale dhe i rekomandohet për lëkurat e thata dhe të ndjeshme. Sapuni “Mare Milk” është shumë ushqyes dhe përmban sasi të madhe mineralesh cilësore dhe hekur. Duke ruajtur ekuilibrin natyral të lagështirës së lëkurës, qetëson inflamacionin dhe irritimet. Sapuni “Olivos Mare Milk” riparon indet dhe qelizat e dëmtuara. Shtojani këtë sapun rutinës suaj të përditshme për një lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë me shkëlqim.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

150gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Mare Milk Olive Oil Soap”

LART