Olivos – Love You soap

390 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Që ta mbani dashurinë të fortë, i shtoni pak romancë eksperiencës së banjës dhe përkëdheleni veten me sapunin “Love You”. Shpërndajeni dashurinë tuaj duke dhuruar sapunin natyral “Love You” i cili është plot me vaj ulliri ekstra të virgjër. Ngjyra e kuqe është zgjedhur enkas për të rënë në sytë e të dashurve tuaj. Sapuni artizanal “Love You” ju ofron një përvojë unike me aromën ndjellëse të orkidesë dhe formulën e tij shkumuese. Ky sapun mund të përdoret për trupin, fytyrën dhe flokët.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

150gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Love You soap”

LART