Olivos – Liquid Soap

910 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Sapuni i lëngshëm “Natural olive oil” hidraton lëkurën dhe e jep asaj një efekt të mëndafshtë afatgjatë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, ky sapun i lëngshëm ofron ushqyes, butësi dhe delikatesë të menjëhershme në lëkurë. Eliminon shfaqjen e njollave në duar.

Zbuloni cilësinë më të mirë të sapunit të lëngshëm “Natural Olive Oil” të prezantuar në një shishe elegante. Shtojeni këtë pastrues në listën e gjërave të domosdoshme për kujdesin ndaj lëkurës. Sapuni i lëngshëm “Olivos” do t’u japë duarve tuaja ndjesinë e butë e të mëndafshtë që në përdorimin e parë. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, sepse ofron ushqyes dhe veprim zbutës të menjëhershëm në lëkurë. Eliminon shfaqjen e njollave në duar. Është efikas në heqjen e grimit, në mënyrën më natyrale të mundshme, sepse nuk e dëmton lëkurën. Ofron detoks për lëkurën dhe shërben si agjent antiplakjes dhe nxitës bukurie. Ofron kujdes fantastik për lëkurën dhe duart gjatë gjithë kohës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Liquid Soap”

LART