Olivos – Korkut Olive Oil Soap with Wooden Dish

500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Veçanërisht delikat ndaj lëkurës, ky sapun me vaj ulliri ofron një kombinim të përkryer pastrimi dhe hidratimi. Është ideal për lëkurat e thata dhe mund të përdoret për larjen e fytyrës, trupit dhe flokëve.

Ne krijojmë produkte që janë të volitshme dhe multifunksionale po aq sa janë edhe efikase. Ky është një sapun natyral me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër të cilin do ta pëlqeni padyshim. I prezantuar me një mbajtëse druri, ky sapun është i kompletuar me të gjithë materialet natyralë. Falë përmbajtjes së vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër, ky sapun depërton në thellësi të lëkurës. Që në përdorimin e parë do ta ndjeni lëkurën më të pastër, të butë dhe të freskët.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

180gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Korkut Olive Oil Soap with Wooden Dish”

LART