Olivos – Korkut Massage Soap Olive Leaf and Scrub Mitt

500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Sapuni me gjethet e bluara të ullirit dhe aromën natyrale të banjës turke, freskon lëkurën dhe përmirëson qarkullimin e gjakut me formën e tij të përshtatshme për të masazhuar trupin gjatë fërkimit. “Oleuropeina” që gjendet tek ulliri dhe gjethet e tij është mjaft efikase për trajtimin e celulitit, falë vetive rigjeneruese dhe mbrojtëse.

I ofruar me një dorezë të mëndafshtë natyrale, sapuni i masazhit është krijuar posaçërisht për të siguruar kënaqësinë e një masazhi në banjë. Sapuni me gjethet e bluara të ullirit dhe aromën natyrale të banjës turke, freskon lëkurën dhe përmirëson qarkullimin e gjakut me formën e tij të përshtatshme për të masazhuar trupin gjatë fërkimit. “Oleuropeina” që gjendet tek ulliri dhe gjethet e tij është mjaft efikase për trajtimin e celulitit, falë vetive rigjeneruese dhe mbrojtëse. Ndërthurja e vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër dhe gjetheve të ullirit, dhe doreza fërkuese e mëndafshtë, do t’ju ofrojnë përvojën e vërtetë të hamamit tradicional turk. Ky koncept praktik është krijuar për të kënaqur nevojat tuaja të përditshme në banjë përpara se të filloni një ditë të re ose pas një ditë të gjatë e të lodhshme.

Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

135gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Korkut Massage Soap Olive Leaf and Scrub Mitt”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART