Olivos – Happy New Year

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Olivos – Happy New Year 

Pastroni dhe zbukuroni trupin dhe të gjitha shqisat tuaja në Vitin e Ri.Sapuni elegant “Olivos Happy New Year” është me përmbajtje vaji ulliri 100% ekstra të virgjër dhe i pasur me esencë “shea butter”-i. Ky sapun është formuluar për një pastrim dhe ushqim të thellë të lëkurës.

Aroma e “shea butter”-it është fantastike në çlirimin e stresit. Gjithashtu, ruan hidratimin natyral të flokëve, duke theksuar kaçurrelat, lehtësuar simptomat e zbokthit dhe hidratuar skalpin e kokës.

“Shea butter”-i trajton me efikasitet aknet.

Sapuni “Olivos Happy New Year” ka aromë të fortë dhe ju ofron një përvojë fantastike në larje.

Info. Shtesë

Firma

Olivos

Mosha

Të gjithë

Forma

Sapun

Sasia

180gr

Modeli

Black, Red

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Happy New Year”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART