Olivos – Green Tea Liquid Soap

1,050 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Olivos rikrijoi sapunin me famë botërore çaj jeshil Olivos me vaj ulliri extra të virgjër. Zbuloni sapunin e lëngshëm me vaj ulliri me cilësi të shkëlqyera të paraqitur në shishe elegante.

Sapuni i lëngshëm me vaj ulliri natyral ndihmon për të hidratuar lëkurën tuaj çdo herë me qetësi që zgjat. Shtojeni këtë pastrim premium thelbësor në listën tuaj ‘që duhet të keni’ për kujdesin tuaj të lëkurës. Sapuni i lëngshëm Olivos do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të buta që nga përdorimi i parë.

E pershtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, ky sapun i lëngshëm ofron një veprim ushqyes, të butë dhe qetësues në lëkurë menjëherë. Pastrues i përsosur i make up-it në një mënyrë natyrale që ushqen lëkurën, siguron një detoks efektiv të lëkurës dhe vepron si magjepsës i bukurisë kundër plakjes.

Firma

Olivos

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

450ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Green Tea Liquid Soap”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART