Olivos – Donkey Milk Liquid Soap

(2 përshtypje mbi produktin)

970 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Qumështi i gomaricës është i pasur me vitamina, largon rrudhat e fytyrës, e bën lëkurën më delikate dhe ruan nivelin natyral të hidratimit të saj. Sapuni “Olivos Donkey Milk” shërben si një rigjenerues i fuqishëm natyral për lëkurën. Ngadalëson procesin e plakjes sepse ndikon në tërheqjen e lëkurës dhe pastrimin e poreve. Formula e tij e veçantë ka veti hidratuese dhe zbutëse, të cilat përforcohen nga prania e vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër. Qumështi i gomaricës është pastrues dhe hidratues mjaft i fuqishëm.

Olivos ka kënaqësinë t’ju ofrojë sapunin e lëngshëm të pastër dhe të freskët “Olive Oil Donkey Milk”. Falë proteinave që përmban qumështi i gomaricës, ndihmon në gjallërimin e lëkurës dhe me vetitë e tij hidratuese, zgjat aromën natyrale të qumështit.

Qumështi i gomaricës është i pasur me vitaminën E, aminoacide, vitaminat A, B1, B6, C, D, E, Omega 3 dhe 6. Ai përmban sasi të lartë kalciumi dhe ka 4 herë më pak yndyrë. Madje, përmban edhe retinol, i cili ju ndihmon që të dukeni më i ri. Shtojani këtë sapun rutinës suaj të përditshme për një lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë me shkëlqim.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

450ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Olivos – Donkey Milk Liquid Soap
 • .

  Shume i mire

 • Iljada B.

  Aroma super dhe te le nje butesi ne lekure.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART