Hot

Olivos – Collagen Olive Oil Soap

570 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Përmban vlera ushqyese të shkëlqyera për lëkurën të kombinuara me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër dhe kolagjenit. Sapuni i Olivos Kolagjenit përmban nivelin maksimal të kolagjenit për të ruajtur elasticitetin dhe lagështinë e lëkurës, dhe ndihmon në rindërtimin e qelizave nën sipërfaqen e lëkurës. Ndihmon për të eleminuar linjat e imëta dhe rrudhat në fytyrë. Gjithashtu mund të përdoret për të hequr plagët e akneve sepse ekstrakti i kolagjenit ndihmon në rindërtimin e lëkurës së dëmtuar.

Formula unike e Olivos Collagen synon zonën ku mund të formohen rrudhat dhe lëkundjet e lëkurës. Falë vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër, largon në mënyrë të vendosur papastërtinë dhe rikthen ekuilibrin natyror të lëkurës nga përdorimi i parë. Paketimi me qese natyrale është një bonus për të udhëtuar me sapunin tuaj në çdo kohë.

Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

150gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Collagen Olive Oil Soap”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART