Olivos – Chia & Avocado Soap

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Përmban vlera ushqyese të shkëlqyera për lëkurën të kombinuara me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër, Chia & Avocado. Sapuni Olivos Avocado & Chia Seed ndihmon për të larguar qelizat e vdekura duke i dhënë asaj një shkëlqim më të natyrshëm, të freskët dhe rinor. Ky është një sapun i shkëlqyer ushqyes me avokado, i pasur me antioksidant. Trilogji speciale e vajit ekstra të virgjër të ullirit, Chia & Avocado japin efekte të ndryshme në lëkurë. Vaji ekstra i virgjër i ullirit është shumë efikas për heqjen e lëkurës së vdekur dhe papastërtitë që vendosen në lëkurë. Avokado është e njohur për vetitë e hidratimit dhe lagështisë, ndërsa farat chia sigurojnë eksfolim të lehtë të lëkurës që nga përdorimi i parë. Olivos Chia & avokado pastron butësisht  dhe qetëson më delikatese të gjitha llojet e lëkurës. Paketimi me qese natyrale është një bonus për të udhëtuar me sapunin tuaj në çdo kohë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

150gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Chia & Avocado Soap”

LART