Olivos – Bittim Hair Soap

460 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ky sapun ekskluziv me farat e fëstëkëve të egër, parandalon rënien e flokëve kur përdoret në vend të shampos. Sapuni “Olivos Bıttım” ushqen flokët dhe i bën më të shkrifët. Parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin. Aplikoni një masazh të lehtë në flokë të lagur pasi keni përdorur “Olivos Bıttım” për të pasur flokë të dendur dhe me shkëlqim. Përdorimi i sapunit “Olivos Bıttım” është kujdesi më i mirë që mund të tregoni për flokët.

Sapuni “Bittim” me fëstëk të egër njihet si më efikasi kundër rënies së flokëve. I përftuar nga përzierja e veçantë e vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër dhe farërave të fëstëkëve të egër nga rajonet juglindore të Turqisë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

125gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Bittim Hair Soap”

LART