Olivos – Baby Body Soap

500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Sapuni “Baby Body” ka përbërës tërësisht natyralë. Pastron me shumë delikatesë lëkurën e ndjeshme të bebeve, si edhe parandalon tharjen e lëkurës duke ruajtur ekuilibrin natyral të hidratimit. Formula e tij nuk përmban ngjyrues, alkool, shkumë kimike apo agjentë të tjerë, as yndyra shtazore apo derivatet e tyre. Është në përputhje me nivelet e pH të lëkurës së fëmijës dhe hipoalergjenik. I testuar nga ana dermatologjike.

Sapuni “Baby Body” ofron hidratim, shkumë të bollshme dhe funksion delikat pastrimi me përmbajtjen e vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër. I prodhuar me vaj ulliri të pastër nga rajoni i Edremitit, sapuni “Baby Body” e ndihmon fëmijën për një gjumë të qetë, falë aromës delikate dhe përbërësve hidratues. Për lëkurën e bebeve është mjaft e rëndësishme që të përdoret një sapun hidratues. Dizajni i përshtatur me një litar të integruar, e lehtëson përdorimin e sapunit “Baby Body”.

Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Baby Body Soap”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART