Olivos – Amulet Daphne

350 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dafina pastron në thellësi poret dhe është mbrojtja më e mirë që mund t’i bëni lëkurës. Bazuar në kulturën turke, sapuni “Amulet daphne”, i dizajnuar për të mbajtur larg syrin e keq, sjell një risi në rutinën tuaj të larjes dhe të kujdesit ndaj lëkurës.

Me bazë vajin e ullirit 100% ekstra të virgjër dhe dafinën, sapuni “Amulet Daphne” mund të përdoret për trupin, fytyrën dhe flokët. Dafina pastron në thellësi poret dhe është mbrojtja dhe freskia më e mirë që mund t’i bëni lëkurës. Sapuni “Amulet Daphne” është mik i lëkurës dhe do të luajë një rol pionier në banjën tuaj me paketimin e tij transparent dhe syrin e vogël fatsjellës. Bazuar në kulturën turke, sapuni “Amulet Daphne”, i dizajnuar për të mbajtur larg syrin e keq, sjell një risi në rutinën tuaj të larjes dhe të kujdesit ndaj lëkurës.

Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Amulet Daphne”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART