Olivos – Activated Charcoal Olive Oil Soap

630 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Eliksiri shkëlqyes i sapunit “Olivos Activated Charcoal” largon papastërtitë dhe toksinat nga lëkura, duke ju ndihmuar në kurimin e akneve dhe problemeve të tjera me lëkurën. Sapuni “Olivos Activated Charcoal” heq yndyrën e tepërt nga fytyrat e yndyrshme, por nga ana tjetër, falë ndërthurjes me vajin e ullirit 100% hidraton dhe ushqen lëkurën e thatë. Trajton me sukses alergjitë e lëkurës, skuqjen e fytyrës dhe largon njollat e lëkurës.

Që të aktivizohet, karboni kalon në një proces avullimi me temperaturë shumë të lartë. Ky proces rrit aftësinë e karbonit për t’u përthithur dhe filtruar. Pikërisht për këtë arsye, karboni i aktivizuar është zgjedhja e duhur për përdorim mjekësor dhe kozmetik. Përdorni sapunin “Activated Charcoal” për të mbajtur në kontroll yndyrën e fytyrës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, sapuni “Activated Charcoal” redukton madhësinë e poreve, pastron lëkurën dhe largon qelizat e vdekura, duke na lënë një lëkurë të përsosur. Karboni i aktivizuar ka aftësinë që ta tendosë lëkurën dhe ta bëjë më të qëndrueshme brenda një kohe të shkurtër, madje largon edhe shenjat e fytyrës të mbetura nga aknet. Trajton më së miri alergjitë e lëkurës dhe skuqjet e saj. Prandaj është i përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Olivos

Forma

Sapun

Mosha

Të gjithë

Sasia

125gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olivos – Activated Charcoal Olive Oil Soap”

LART