Olimp Labs – Chela-Mag B6 Junior

1,480 Lekë

Suplement me magnez dhe vit.B6 për fëmijë mbi 3 vjeç

Përshkrimi i Produktit

Olimp Labs Chela-Mag B6 Junior

Chela-Mag B6 Junior është një suplement ushqimor në trajtë bustine, i përshtatshëm për fëmijë mbi 3 vjeç.

Ky produkt lehtëson mbulimin e kërkesave të organizmit për magnez dhe vitaminë B6, veçanërisht në periudhën e shtimit të nevojave , si rezultat i dobësimit të trupit ose rritjes së efortit mendor. Ka një aromë të shijshme portokalli.

Përmban një formulë magnezi shumë të absorbueshme në formën e kelat-aminoacide hipoalergjike nga Albion® (magneziumi diglicinat) së bashku me vitaminë B6.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një bustinë në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar.

Firma

Olimp Labs

Mosha

3+

Forma

Bustina

Sasia

15

maltodextrin, sugar, acidity regulator – citric acid, magnesium bisglicinate (amino acid chelate Albion®), aromas, sweeteners – acesulfame K, sucralose; colours: carmine (for strawberry and raspberry flavours); beta-carotene, riboflavin (for orange flavour), pyridoxine hydrochloride – vit. B6.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Olimp Labs – Chela-Mag B6 Junior”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART