Odontovax – AT Total Action

(1 përshtypje mbi produktin)

620 Lekë

Pastë dhëmbësh kundër kariesit

Përshkrimi i Produktit

Odontovax AT është klinikisht e provuar për luftimin e formimit dhe trajtimin e kariesit, pllakave dhe sëmundjeve të mishrave.

Përbërësit:
-Pirofosfati shmang akumulimin e fosfatit te kalçiumit dhe formimin e pllakave
-Triclosan
Antibakterial kundër formimit të gurëzave.
-Fluori ndihmon ne parandalimin e kariesit

Firma

Odontovax

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Odontovax – AT Total Action
 • Ergisa T. (blerës i verifikuar)

  Shume i mire per cmimin qe ka

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART