Odontovax – Shplarës goje me Chlorhexidine 0,12%

620 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Odontovax Chlorhexidine është ideal si një trajtim efektiv dhe për një kohë të gjatë kundër pllakave. Përberësit me efekt të trefishtë gjithashtu ndihmojnë në parandalimin e sëmundjes së mishrave. Shërben për një higjenë të mirë të gojës, antibakteriale dhe kundër pllakave.

Përdorimi:
Shplajeni për 30 sekonda me 1 ose 2 tapa solucion. Për rezultate më të mira përdoreni 2 herë në ditë pas vakteve kryesore për të paktën 1 muaj.

Firma

Odontovax

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Odontovax – Shplarës goje me Chlorhexidine 0,12%”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART