Odontovax S – pastë dhëmbësh për dhëmbë të ndjeshëm

470 Lekë

Odontovax S Toothpaste – Sensitive Teeth

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Odontovax S është klinikisht e provuar për efektivitetin në trajtimin e dhëmbëve të ndjeshëm ndaj të ftohtës dhe nxehtësisë.
– Fluori ndihmon në parandalimin e kariesit
-Nitrat natriumi është gjithashtu efektiv në trajtimin e dhembëve të ndjeshëm.

Firma

Odontovax

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Odontovax S – pastë dhëmbësh për dhëmbë të ndjeshëm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART