Odontovax – Gum Protection Mouthwash

480 Lekë

Kolutor për parandalimin e problemeve të mishrave të dhëmbëve.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përmban përbërës efektiv në parandalimin e e aromës së keqe, pllakave dhe kariesit. Është specifik për parandalimin e sëmundjeve të mishrave të dhëmbëve.
Pa alkool dhe ngjyrues.

Përdorimi:
Është e këshillueshme të përdoret 2 herë në ditë pas larjes së dhëmbëve. Përdorni një tapë me solucion dhe shplani gojën per 30 sekonda. Mos e shplani gojën me ujë pas perdorimit.

Firma

Odontovax

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Odontovax – Gum Protection Mouthwash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART