Odontovax G – Për problemet e mishtrave të dhëmbëve

480 Lekë

Pastë dhëmbësh – Odontovax G gum protection

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ndihmon ne trajtimin dhe parandalimin e semundjeve te mishrave te dhembeve
Eshte e testuar klinikisht per formulimin e saj.

Perberesit e pastes parandalojne dhe trajtojne problemet e mishrave te dhembeve.
Panthenol (Vitamine B5)
Stimulon shtimin e qelizave dhe ndihmon rigjenerimin e indeve. Ka një aftësi të shkëlqyer për të ruajtur lagështirën e cila ndihmon në mbajtjen sa më të butë dhe elastike të indeve të gojës si dhe ushtron një efekt qetësues mbi to.
– Vitamine E
Realizon veprimin mbrojtës dhe antioksidues.
– Troxerutin
E njohur edhe si vitaminë P4, vepron në mënyrë aktive në kapilarët duke përmirësuar funksionin dhe reduktuar dobësinë e tyre. Rrit rezistencën e mishrave të dhëmbëve.
– Triclosan
Antibakterial kundër formimit të gurëzave.

Firma

Odontovax

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Odontovax G – Për problemet e mishtrave të dhëmbëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART