- 30%

Nuxe – Nuxuriance Ultra Krem nate ridensifikues dhe anti rrudhë

4,620 Lekë

(Nuxuriance Creme Redensifiante Anti-age Nuit)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Nuxuriance Ultra Krem nate ridensifikues dhe anti rrudhë

Krem ​​nate kundër rrudhave për lëkurë të maturuar i cili rikthen shkëlqimin dhe redukton rrudhat. Efikas falë formulës së tij me përbërës aktiv:

 • Qelizat bi-florale (molekulat aktive të luleve të shafranit të kapsuluara në një qelizë të bougainvillea) që stimulojnë lindjen e qelizave të reja të lëkurës.

Menjëherë pas aplikimit, lëkura do të jetë më e butë. Rimerr shkëlqimin e saj natyral, poret ngushtohen dhe rrudhat bëhen më pak të dukshme.

 • 92,5% e përbërësve janë me origjinë natyrore
 • Pa parabene
 • Jo komedogjene

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Firma

Nuxe

Linja

Nuxuriance

Mosha

50+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Behenyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Arachidyl Alcohol, Hydroxyethyl Urea, Dimethicone, Parfum (Fragrance), Talc, Hydroxyethylacrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tocopherol, Cetearyl Alcohol, Capryloyl Glycine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Arachidyl Glucoside, Coco-Glucoside, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Bougainvillea Glabra Cell Extract, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Gluconate, Opunctia Coccinellifera Flower Extract, Hyaluronic Acid, Ammonium Lactate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Lauroyl Lysine, Undaria Pinnatifida Extract, Plankton Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Callus Powder, Benzyl Alcohol, Papaver Rhoespetal Extract, Crocus Sativus Flower Extract, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin, Geraniol, Citronellol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Nuxuriance Ultra Krem nate ridensifikues dhe anti rrudhë”

LART