- 20%

Nuxe – Nuxuriance Krem dite antirrudhë, ridensifikues i rrudhave për lëkura mikse

5,080 Lekë

(Emulsion Redensifiante Anti-age jour)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura mikse
Kombinimi i bazës së përbërësve të çertifikuar NUXE me përbërës vegjetalë të përshtatshëm në mënyrë të veçantë për lëkurat mikse në këtë përkujdesje që ridëndëson, matifikon dhe njëtrajtëson pamjen e saj. Apiikohet në mëngjes në fytyrë dhe dekolte pas Sérum Nuxuriance.

Rezultati: Lëkurë e rimbushur fuqishëm dhe e matifikuar gjatë gjithë ditës.

Firma

Nuxe

Linja

Nuxuriance

Mosha

50+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Nuxuriance Krem dite antirrudhë, ridensifikues i rrudhave për lëkura mikse”

LART