- 20%

Nuxe – Nuxuriance Krem dite antirrudhë për lëkura të thata

5,080 Lekë

(Creme Redensifiante Anti-age Jour)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Nuxuriance Krem dite antirrudhë për lëkura të thata

Krem ​​kundër rrudhave ideuar për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë, që rikthen shkëlqimin dhe zvogëlon rrudhat. Efikas falë formulës së tij me veprim të vazhdueshëm të përbërësve aktiv:

 • Qelizat bi-florale (molekulat aktive të luleve të shafranit të kapsuluara në një qelizë të bougainvillea) që stimulojnë lindjen e qelizave të reja të lëkurës.

Menjëherë pas aplikimit, lëkura është më rinore dhe e shëndetshme. Rimerr shkëlqimin natyral, poret ngushtohen dhe rrudhat bëhen më pak të dukshme.

 • 93% e përbërësve janë me origjinë natyrore

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte, pas serumit.

Firma

Nuxe

Linja

Nuxuriance

Sasia

50ml

Mosha

50+

Forma

Vazo

Aqua/Water, Glycerin, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Arachidyl Alcohol, Glycol Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Unsaponifiables, Hydrogenated Coconut Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Behenyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Hydroxyethhyl Urea, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Talc, Tocopherol, Arachidyl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Capryloyl Glycine, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Dehydroacetic Acid, Bougainvillea Glabra Leaf Cell Extract, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Ammonium Lactate, Lauroyl, Lysine, Undaria Pinnatifida Extract, Alteromonas Ferment Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Leaf Cell Extract, Benzyl Alcohol, Papaver Rhoeaspetal Extract, Crocus Sativus Flower Extract, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin, Geraniol, Citronellol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Nuxuriance Krem dite antirrudhë për lëkura të thata”

LART