- 10%

Nuxe – Very Rose ujë micelar qetësues 3 në 1

1,980 Lekë 2,200 Lekë

(3-in-1 Soothing Micellar Water)

Përshkrimi i Produktit

Për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

NUXE Very Rose Ujë Micelar qetësues 3 në 1 është i formuluar të pastrojë butësisht por në mënyrë efektive lëkurën tuaj. Duke qenë një hap i rëndësishëm në rutinën tonë të përditshme të përkujdesjes së lëkurës, ajo respekton balancën natyrale të lëkurës. Me një formulë unike që përshtatet me të gjithë tipet e lëkurave, ky ujë micelar nuk largon vetëm papastërtitë dhe makeup-in, por gjithashtu zbut dhe i ofron komfort lëkurës. Përmban një kombinim të përbërësve me origjinë bimore siç është Uji i Trendafilit dhe kompleksi Skin-Respect. Këto përbërës, përveç se pastrojnë në mënyrë perfekte lëkurën, forcojnë gjithashtu barrierën e lëkurës duke e zbutur.

Me vetinë për të pastruar në thellësi, ky ujë micelar mbron lëkurën dhe e le të freskët dhe të zbutur.

 • 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale.
 • E testuar nën kontroll oftalmologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me anë të një tamponi pambuku, në mëngjes dhe\ose darkë, në fytyrë dhe në sy. Nuk është nevoja të shplahet.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua / Water, Glycerin, Peg-6 Caprylic / Capric Glycerides, Pentylene Glycol, Rosa Damascena Flower Water, Parfum / Fragrance, Sodium Gluconate, Cetrimonium Bromide, Xylitylyglitolucodium, Xylitylyglucohide, Xylitylyglitoxide, Hyxolito-Damide, Xylitylyglito4 / 10, Sodium Gluconate, Xylitylyolitoxidroxide, Xylitylyglucoxide At]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Very Rose ujë micelar qetësues 3 në 1”

LART

×