- 20%

Nuxe – Very Rose shkumë pastruese

(1 përshtypje mbi produktin)

1,840 Lekë

(Very Rose Light Cleansing Foam)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pastrues i butë dhe praktik për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme. Me një formulë që respekton balancën natyrale të lëkurës, ajo heq papastertitë dhe zbut lëkurën. Falë prezencës së Skin-Respect Complex, që konsiston në një kombinim të sheqernave me origjinë bimore, lejon lëkurën të hidratohet duke forcuar barrierën mbrojtëse.

E formuluar pa alkool, paraben, silikone dhe sulfate.

94% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni shkumën në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni me ujë të vakët.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Aqua/Water, Rosa Damascena Flower Water, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Pentylene Glycol, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Cocoyl Glutamate, Maltooligosyl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Sodium Glycolate, Cetrimonium Bromide, Xylitol, Sodium Hydroxide [N4102/A]

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Nuxe – Very Rose shkumë pastruese
 • Iljada B.

  Shume flagranc dhe nuk te le nje ndjesi sikur fytyra nuk eshte pastruar

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART