- 10%

Nuxe – Vaj mbrojtës dhe hidratues për flokë

(1 përshtypje mbi produktin)

2,160 Lekë 2,400 Lekë

(Sun Moisturizing Protective Milky Oil For Hair)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe vaj mbrojtës, hidratues ndaj diellit për flokë është një përkujdesje për flokët dhe skalpin në rast ekspozimi në diell.

Ky vaj me ekstraktin e luleve të diellit dhe ujit mbron flokët kundër rrezeve UV, kripës dhe klorit. Ai riparon dhe sublimon fibrën e flokut.

Rezultati: Floku është i hidratuar dhe i zbutur. Ngjyra e flokut mbrohet.

Rezistent ndaj ujit. Pa paraben. Pa alkool.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

100ml

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamal, C14-22 Alcohols, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum (Fragrance), Tocopherol, C12-20 Alkyl Glucoside, Capryloyl Glycine, Phenoxyethanol, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Stearoyl Glutamate, Dimethiconol, Dehydroacetic Acid, Eichhornia Crassipes Extract, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Phytic Acid, Oriza (Sativa) Rice Extract, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Fagrae Berteroana Flower Extract, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Citronellol.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Vaj mbrojtës dhe hidratues për flokë
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Super produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×