- 20%

Nuxe – The Prodigieux Collection Set

4,160 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nuxe The Prodigieux Collection Set

Zbuloni ndjeshmërinë intensive të setit Nuxe Prodigieux, që përmban produktet thelbësore nga koleksioni emblematik Prodigieux. Produktet janë të kombinuara me një paketim elegant, ideal per festat e fundvitit sëbashku me një qiri aromatizues dhuratë.

Nuxe Prodigieux le Parfum

Aroma legjendare e Huile Prodigieuse është futur një shishe të vetme, Eau de Parfum sensual me një aromë femërore me nota të Lules së Portokallit, Manjolias dhe Vaniljes.

 • Aromë portokalli
 • Bergamot
 • Mandarinë
 • Trëndafil
 • Gardenia
 • Manjola vanilje
 • Qumësht arrë kokosi

Spërkatni parfumin disa centimetra larg nga lëkura juaj në qafë dhe kyçet e dorës.

Nuxe Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional

Me 98% përbërës me origjinë natyrale, shumë-funksionësh dhe me një aromë të parezistueshme, Huile prodigeuse me një gjest të vetëm ushqen, riparon dhe mbron lëkurën, falë një përbërjeje me përqëndrim unik dhe shumë të lartë me 6 vajra vegjetale të çmuara ( Lajthi, Arrë Makadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e ëmbël) dhe vitaminë E. Pa silikon, pa konservant, pa vajra minerale.

Aplikojeni sipas dëshirës në fytyrë flokë ose trup.

Nuxe Prodigieux Shower Oil

Prodigieux Shower Oil është një vaj dushi me perla të arta, ultra-sensorial që pastron butësisht, lë një ndjesi sateni dhe aromë parfumi, për një moment të vërtetë kënaqësie.

 • Bazë e butë pastrimi me përmbajtje perlash të arta me origjinë minerale.
 • 94% përbërës me origjinë natyrale.
 • Aroma vjen si një fllad solar dhe tundues i gërshetuar me fragrancën sensuale të rërës së nxehtë.

Aplikoni vajin e dushit në lëkurën e lagur dhe më pas shpëlajeni.

Nuxe Prodigieux Qiri Aromatizues

Shtojini atmosferës tuaj festive aroma të Lules së Portokallit, Manjolias dhe Vaniljes dhe nota sensuale falë Nuxe Prodigieux indoor candle. Shijoni një përvojë unike për rreth 20 orë.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray, Tubet, Vazo

Sasia

15ml, 100ml, 70ml

Nuxe Prodigieux le parfum
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL [N2205/A].

Nuxe Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional
COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL*, DICAPRYLYL ETHER*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL*, CORYLUS AVELLANA (HAZELNUT) SEED OIL*, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL*, PARFUM/ FRAGRANCE, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL*, TOCOPHEROL*, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL*, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT*, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE*, ASCORBIC ACID*, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT*, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL [N2212/B]. * Natural origin

Nuxe Prodigieux Shower Oil
AQUA/WATER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCERYL OLEATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL LAURATE, SOD IUM CHLORIDE, SODIUM GLUCONATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, MICA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, CI 77491/IRON OXIDES, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYL ATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL [N2210/A].

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – The Prodigieux Collection Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART