- 20%

Nuxe – The Iconics Set

3,760 Lekë

Set me produktet esenciale për rutinën tuaj të kujdesit ndaj lëkurës.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nuxe The Iconics Set

Tre produktet tuaja të preferuara vijnë në një set të vetëm me paketim elegant. Seti përmban vajin e thatë multifunksional ,balsam për buzet dhe një produkt të mrekullueshëm me 3 funksione : hidratues, për heqjen e makeup-it dhe maskë.

Nuxe Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional

Me 98% përbërës me origjinë natyrale, shumë-funksionësh dhe me një aromë të parezistueshme, Huile prodigeuse me një gjest të vetëm ushqen, riparon dhe mbron lëkurën, falë një përbërjeje me përqendrim unik dhe shumë të lartë me 6 vajra vegjetale të çmuara ( Lajthi, Arrë Makadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e ëmbël) dhe vitaminë E.

Pa silikon, pa konservant, pa vajra minerale.

Mund ta aplikoni në fytyrë ,flokë dhe trup sipas dëshirës.

Nuxe Reve de Miel Balsam për buzë të thara e të dëmtuara

Përkujdesje ultra-ushqyese dhe riparuese e buzëve të dëmtuara. Kombinon mjaltin me vajrat esenciale të qitros dhe të limonit. Efektiv dhe në buzë shumë të thara dhe të dëmtuara. Balsami i shkrirë dhe me një aromë gjallëruese dhe delikate me një prekje të lehtë qitroje është produkt i domosdoshëm për tu mbajtur me vete kudo që ju shkoni.

Rezultati: Të riparuara dhe të qetësuara buzët rigjejnë butësinë e tyre.

Aplikohet çdo ditë mbi buzët dhe konturin e tyre sa shpesh të jetë e nevojshme. Në mbrëmje mund të aplikoni një shtresë më të trashë për të nxitur riparimin e buzëve gjatë natës.

Nuxe Fresh Beauty Cream 3-in-1

Zbuloni këtë produkt të mrekullueshëm me shumë qëllime, që kombinon një krem hidratues 48-orësh, një qumësht për heqjen e makeup-it dhe një maskë rigjeneruese. Sekreti i këtij kremi magjik të pasuruar me qumësht dhe vaj të bimës së bajames së ëmbël qëndron në formulimin e tij të ri dhe strukturën e parezistueshme. Mund të aplikohet në sasi të ndryshme për të plotësuar çdo nevojë:

-Si krem: mjafton një lyerje e vogël për një nxitje hidratuese dhe një ndjesi të menjëhershme komforti.
-Si heqës make-up: përdorni ekuivalentin e dy pikave për të aktivizuar fuqinë e tij pastruese kur masazhohet në lëkurë. Ai shpërndan makeup-in dhe papastërtitë në fytyrë dhe sy. Për lëkurë të butë dhe të hidratuar.
-Si maskë: aplikojeni në një shtresë të trashë dhe lëreni të veprojë për 5 minuta një ose dy herë në javë për lëkurë më të shëndetshme dhe të plotë. Formula e saj respekton mikrobiomën e lëkurës. Lëkura duket e shëndetshme dhe plot vitalitet.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray, Tubet, Vazo

Sasia

50 ml, 15ml, 30ml

Nuxe Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional
COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL*, DICAPRYLYL ETHER*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL*, CORYLUS AVELLANA (HAZELNUT) SEED OIL*, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL*, PARFUM/ FRAGRANCE, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL*, TOCOPHEROL*, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL*, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT*, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE*, ASCORBIC ACID*, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT*, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL [N2212/B]. * Natural origin

Nuxe Reve de Miel Balsam për buzë të thara e të dëmtuara
CERA ALBA/BEESWAX, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, LECITHIN, C10-18 TRIGLYCERIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MEL/HONEY, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL, CAMELINA SATIVA SEED OIL, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, GLYCERYL CAPRYLATE, TOCOPHEROL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, PROPOLIS EXTRACT, CITRIC ACID, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL, LIMONENE [N4905/A]

Nuxe Fresh Beauty Cream 3-in-1
AQUA/WATER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, GLYCERIN, BEHENYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PENTYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SPHINGOMONAS FERMENT EXTRACT, GLYCERYL CAPRYLATE, SODIUM GLUCONATE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, HYDROGENATED LECITHIN, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM CARRAGEENAN, MARIS SAL/SEA SALT [N5204/A].

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – The Iconics Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART