- 20%

Nuxe – Stick hidratues dhe riparues për buzët (1+1)

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

Paketim promocional! 1+1*

Reve de Miel Stick Levres Hydratant

*Sasi e limituar

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Buzë të thara, të plasaritura ose të dëmtuara
Stick hidratues dhe riparues që shkrihet në kontakt me lëkurën pa lënë njoila të bardha mbi të. Është suporti ideal i të kuqit të buzëve të pigmentuar fort, për të qëndruar sa më gjatë në buzë. Aplikohet çdo ditë mbi buzë dhe konturin e saj sa shpesh të jetë e nevojshme si në dimër dhe në verë.

Rezultati: Të riparuara dhe të buta buzët rigjejnë butësinë e tyre.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

4gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Stick hidratues dhe riparues për buzët (1+1)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART