- 30%

Nuxe – Spraj mbrojtës ndaj diellit për fytyrë dhe trup SPF 20

(2 përshtypje mbi produktin)

2,170 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mbrojtje anti-aging, nxirje sublime

 • I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin

Ky spraj mbrojtës ndaj diellit me lulet e ujit hidraton, parandalon njollat dhe mbron qelizat nga plakja e parakohshme.  E mbrojtur në mënyrë perfekte, e hidratuar dhe e zbutur, lëkura merr një nxirje sublime.

Është shumë praktik, mbron dhe hidraton lëkurën me një veprim të thjeshtë dhe të vetëm. Aromë e këndshme e portokallit të ëmbël, lule Tiare dhe vanilje.

 • Rezistente ndaj ujit
 • Pa alkool
 • Jo komedogjenike
 • Pa paraben

 

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

SPF

20

AQUA/WATER, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, DIETHYLHEXYL SUCCINATE, DIBUTYL ADIPATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, PHENYL TRIMETHICONE, C14-22 ALCOHOLS, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, PARFUM/FRAGRANCE, DIMETHICONE, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLOYL GLYCINE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, MYRISTYL ALCOHOL, CITRIC ACID, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, XANTHAN GUM, MYRISTYL GLUCOSIDE, DIMETHICONOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TETRASODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID, INOSITOL, ETHYL FERULATE, POLYGLYCERYL-5 TRIOLEATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, DISODIUM URIDINE PHOSPHATE, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL [N2602/C].

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Nuxe – Spraj mbrojtës ndaj diellit për fytyrë dhe trup SPF 20
 • (blerës i verifikuar)

  Mbrojtes ideal per trupin gjate plazhit

 • (blerës i verifikuar)

  Produkt fantastik,mbron lekuren pergjate dites,hidraton dhe ka nje arome magjike.
  Lekura mer nje nxirje te bukur.
  I kombinuar me Nuxe aftersun jane nje dashuri.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART