- 20%

Nuxe – Splendieuse serum kundër njollave

4,640 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Serum intensiv kundër njollave i cili redukton madhësine dhe ngjyrën e të gjithë llojeve të njollave, pavarësisht origjinës së tyre ( dielli, mosha, shenja të akneve etj.), uniformizon pamjen dhe aktivizon shkëlqimin e lëkurës.

Rezultatet në lëkurë fillojnë të duken pas 2 javëve.

 • Përmban 89% të përbërësve me origjinë bimore.
 • Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Evitoni zonën rreth syve.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

AQUA/WATER, GLYCERIN, DIMETHICONE, ASCORBYL GLUCOSIDE, HYDROXYETHYL UREA, PARFUM/FRAGRANCE, DICAPRYLYL CARBONATE, ARACHIDYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) SEED OIL, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, DIMETHICONOL, SODIUM HYDROXIDE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, SODIUM CITRATE, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM GLUCONATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SODIUM HYALURONATE, OPUNTIA COCCINELLIFERA FLOWER EXTRACT, AMMONIUM LACTATE, ETLINGERA ELATIOR EXTRACT, MORUS ALBA LEAF EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CROCUS SATIVUS FLOWER EXTRACT, CITRIC ACID, THEOBROMA CACAO (COCOA) LEAF CELL EXTRACT, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL [N3703/A].

The list of ingredients may be subject to change. We advise you to always check the ingredient list shown on the product purchased.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Splendieuse serum kundër njollave”

LART