- 20%

Nuxe – Reve De Miel Repairing Super Balm For Face & Body

2,320 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Reve De Miel Repairing Super Balm With Honey For Face & Body

Një balsam natyral, shumë-përdorimësh për fytyrën dhe trupin me teksturë të pasur dhe jo ngjitëse i cili shpërndahet lehtësisht në lëkurë.

Një koncentrat i vërtetë natyraliteti që kombinon mjaltin me 6 vajra bimore për të riparuar, ushqyer dhe qetësuar zonat e thata të fytyrës dhe trupit që kanë më shumë nevojë për të (mjekër, hundë, bërryla, thembra, etj.). Pas aplikimit ndjenjat e parehatisë dhe shtrëngimit qetësohen menjëherë. Ditë pas dite lëkura rifiton gjithë rehatinë e saj falë aplikimit të balsamit.

 • I përshtatshëm për përdorim në të gjithë familjen.
 • Formuluar me të paktën 97% përbërës me origjinë natyrale.
 • Me një paketim super kompakt, i përsosur për tu marrë me vete.
 • I mbushur me një aromë të mjaltit të luleve, mimoza dhe vanilje.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikoni një sasi të vogël në zonat problematike të trupit dhe fytyrës.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Reve De Miel Repairing Super Balm For Face & Body”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART