- 20%

Nuxe – Reve de Miel Hand and Nail Cream + Lip Moisturizing Stick

1,040 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Reve de Miel Hand and Nail Cream + Lip Moisturizing Stick

Zbuloni setin e përbërë nga 2 produkte të gamës Reve de Miel, për kujdesin e duarve dhe buzë të dehidratuara

Nuxe Reve de Miel Hand and Nail Cream

Krem që riparon, ushqen dhe mbron duart e dehidratuara.Tekstura e saj e mëndafshtë me aromën e mjaltit mbështjell duart butësisht pa i lenë të yndyrshme.

Përbërësit kryesorë:

 • Mjaltë: efekt ushques për duart tuaja të dehidratuara
 • Vajra vegjetale (avokado, bajame e ëmbël, argan) : që parandalojnë tharjen e lëkurës
 • Vitamina E : parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës

Nuxe Reve de Miel Lip Moisturizing Stick

Hidratues që zbut dhe mbron buzët e dëmtuara ose të thara.Formula e tij me përbërës aktivë me origjinë natyrale: mjaltë, vajra bimore të çmuara (krunde orizi, makadamia, bajame e ëmbël, argan), ekstrakt i elbit, gjalpë shea, vitaminë E, derivat i vajit të lulediellit është zhvilluar posaçërisht në mënyrë që buzët të rigjejnë butësinë e tyre.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Krem për duar dhe thonjtë: Aplikojeni sapo të ndjeni nevojën, duke i kushtuar vëmendje të veçantë konturit të thonjve.
 • Lip Stick: Aplikojeni në buzë aq shpesh sa të nevojitet.
Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick, Tubet

Sasia

30ml, 4gr

Hand and Nail Cream: Aqua/Water, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Dimethicone, Glycerin, Pentylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Behenyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cera Alba/Beeswax, Mel/Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Parfum/Fragrance, Coco-Glucoside, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Tocopheryl Acetate, Arachidyl Glucoside, Carbomer, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Allantoin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract, 1,2-Hexanediol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Argania Spinosa Kernel Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Hordeum Vulgare Cera/Spent Grain Wax, Tropolone.

Lips Stick: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cera Alba/Beeswax, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Camelina Sativa Seed Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Tocopherol, Mel Extract/Honey Extract, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Reve de Miel Hand and Nail Cream + Lip Moisturizing Stick”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART