- 30%

Nuxe – Prodigiously Iconic Gift Set

4,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Prodigiously Iconic Gift Set

Dhuroni të dashurve tuaj setin luksoz Nuxe Prodigiously Iconic që përmban më të mirën nga koleksioni  Prodigieuse.

Ky set dhuratash me edicion të kufizuar nga ekspertët francezë të kujdesit të lëkurës Nuxe,do ta bënte dhuratën e përsosur për dikë të veçantë ose për veten tuaj. Zgjedhja ideale për dikë që meriton pak ‘kohë për veten’, kjo përzgjedhje e kujdesit për lëkurën do të sigurojë që ata të marrin dhuratën që meritojnë këto Krishtlindje.

Ky set përmban:

Nuxe Huile Prodigieuse ,vaj i thatë multifunskional

Me 98% përbërës me origjinë natyrale, shumë-funksionësh dhe me një aromë të parezistueshme, Huile prodigeuse me një gjest të vetëm ushqen, riparon dhe mbron lëkurën, falë një përbërjeje me përqendrim unik dhe shumë të lartë me 6 vajra vegjetale të çmuara ( Lajthi, Arrë Macadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e butë) dhe vitaminë E.

Krem ushqyes, riparues i duarve dhe i thonjve

Përkujdesje riparuese dhe ushqyese falë mjaltit të Acacies dhe gjalpit Karité. Formë gatenike jo e yndyrshme për një kënaqësi të vërtetë përdorimi që zgjat.

Rezultati : Duar të buta, kutikuia elastike dhe një kontur thoi perfekt.

Reve de Miel Balsam për buzë të thara e të dëmtuara

Përkujdesje ultra-ushqyese dhe riparuese e buzëve të dëmtuara. Kombinon mjaltin me vajrat esenciale të qitros dhe të limonit. Efektiv dhe në buzë shumë të thara dhe të dëmtuara.

Balsami i shkrirë dhe me një aromë gjallëruese dhe delikate me një prekje të lehtë qitroje është produkt i domosdoshëm për tu mbajtur me vete kudo që ju shkoni.

Nuxe Prodigieux Candle

Rikrijoni qetësinë e një SPA me këtë qiri relaksues dhe qetësues të parfumuar me aromën origjinale Huile Prodigieuse.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray, Vazo

Sasia

50ml, 100ml, 15gr

Huile Prodigieuse
COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, TOCOPHEROL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, ASCORBIC ACID, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL [N2212/A].
Krem ushqyes, riparues i duarve dhe i thonjve
AQUA/WATER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, DIMETHICONE, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, BEHENYL ALCOHOL, ARACHIDYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, MEL/HONEY, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, CERA ALBA/BEESWAX, TOCOPHEROL, PARFUM/FRAGRANCE, COCO-GLUCOSIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, TOCOPHERYL ACETATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, CARBOMER, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, ALLANTOIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, 1,2-HEXANEDIOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, HORDEUM VULGARE CERA/SPENT GRAIN WAX, TROPOLONE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL [N2001/C]
Reve de Miel Balsam për buzë të thara e të dëmtuara
CERA ALBA/BEESWAX, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, OLUS OIL/VEGETABLE OIL, LECITHIN, BEHENOXY DIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MEL/HONEY, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, ALLANTOIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PROPOLIS EXTRACT, CITRIC ACID, LIMONENE, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL [N3103/A].

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Prodigiously Iconic Gift Set”

LART