- 20%

Nuxe – Prodigieux Neroli Relaxing Scented Shower Gel

1,360 Lekë

Xhel aromatik dushi i cili freskon lëkurën dhe shqisat tuaja,duke e lënë lëkurën tuaj të pastër dhe të butë.

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Prodigieux Neroli Relaxing Scented Shower Gel

Zbukuroni trupin tuaj me aromë të këndshme të Huile Prodigieuse Neroli, për të qetësuar shqisat dhe për t’ju ndihmuar të relaksoheni. Një xhel natyral që e transformon dushin tuaj në një mbretëri qetësie dhe paqeje. Aromat delikate të nerolit dhe bergamoti parfumojnë butësisht lëkurën ndërsa pastrojnë me një shkumë luksoze, duke e lënë atë të ndjehet e butë dhe e lëmuar.

 • I përsosur për çdo lloj lëkure
 • Formuluar dhe prodhuar në Francë
 • Formula vegane
 • 98% përbërës me origjinë natyrale

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, masazhoni xhelin mbi lëkurë të lagur. Shijoni aromën dhe shkumën e këndshme, më pas shpëlajeni.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua/Water, Glycerin, Coco-Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Parfum/Fragrance, Chondrus Crispus/Carrageenan, Citric Acid, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Caprylyl Glycol, Linalool, Limonene, Citral.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Prodigieux Neroli Relaxing Scented Shower Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART