- 20%

Nuxe – Prodigieux Neroli Fragrance

5,440 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Prodigieux Neroli Fragrance

Parfumi është kombinimi perfekte i sofistikimit dhe luksit, një aromë e lehtë që do t’ju bëjë të ndiheni të freskët, të relaksuar dhe të sigurtë. Ngacmoni shqisat tuaja me aroma lulesh dhe nota agrumesh. Notat e lavandinës , verbena e freskët dhe një nuancë delikate e myshkut e bëjnë parfumin shtesën e përsosur për çdo pamje duke ju bere të dukeni elegantë dhe të sigurtë. Elementet e bergamotit shtojnë kompleksitetin e aromës duke ruajtur efektin qetësues në trup. Kjo harmoni unike midis ëmbëlsisë dhe agrumeve është e përkryer për aromaterapinë, duke krijuar një energji qetësuese që mbështjell trupin.

 • Formuluar dhe prodhuar në Francë
 • Formulë vegane
 • 98% përbërës me origjinë natyrale

Udhëzime mbi përdorimin 

Sa herë që dëshironi, spërkatni parfumin mbi lëkurën tuaj nga një distancë prej disa centimetrash, duke u fokusuar në qafën dhe pjesën e brendshme të kyçeve të dorës.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

50ml

Alcohol Denat, Aqua/Water, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral, Geraniol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Prodigieux Neroli Fragrance”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART