- 10%

Nuxe – Prodigieux® le parfum

(1 përshtypje mbi produktin)

5,940 Lekë 6,600 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Ky parfum sensual, Prodigieux® le parfum, vjen pas parfumit legjendar të vajit të thatë Huile prodigieuse®. Një përzierje femërore me aromën e luleve të portokallit, Manjolës dhe Vaniljes.

 • Nuk shkakton fotosensitivitet.
Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Prodigieux® le parfum
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Arome verore shume e kendshme 🌟

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL [N2205/A].

LART

×