- 10%

Nuxe – Nuxuriance Ultra Krem për konturin e syve dhe buzëve

4,770 Lekë 5,300 Lekë

(Nuxuriance Ultra Eye and Lip Contour 15ml)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Nuxuriance Ultra krem për konturin e syve dhe buzëve është një përkujdesje anti-age që vepron në rrudha, lëshimin e lëkurës, njolla, rrathët e zinj dhe qeska.

Kjo përkujdesje e konturit të syve dhe buzëve është efikase falë formulës me veprim të vazhdueshëm e përbërë me përbërës aktivë: qelizat Bi-floral (molekula aktive të inkapsuluara) që stimulojnë qelizat e reja të lëkurës. Formula përmban gjithashtu kafeinë bimore, e cila e kompleton.

Rezultati

Konturi i syve dhe buzëve zbutet, rrudhat reduktohen, rrathët e zinj dhe qeskat reduktohen. Konturi i syve ndriçohet dhe lëshimi i lëkurës reduktohet.

94,6% e përbërësve janë me origjinë natyrale. Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të pastruar. Masazhojeni butësisht në konturin e syve dhe buzëve me mollëzat e gishtave.

Firma

Nuxe

Linja

Nuxuriance

Mosha

50+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Nuxuriance Ultra Krem për konturin e syve dhe buzëve”

Contains at least 93% ingredients of natural origin (including Saffron and Bougainvillea Bi-Floral Cells and Botanical Caffeine). Paraben-free.

Special scent for the delicate skin around the eyes and lips.

7 [FR] patents

AQUA/WATER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ARACHIDYL ALCOHOL, GLYCERIN, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, HYDROXYETHYL UREA, BEHENYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, PARFUM/FRAGRANCE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, CAFFEINE, SODIUM GLUCONATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, BOUGAINVILLEA GLABRA LEAF CELL EXTRACT, HYALURONIC ACID, AMMONIUM LACTATE, SODIUM HYDROXIDE, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, THEOBROMA CACAO (COCOA) LEAF CELL EXTRACT, UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT, CROCUS SATIVUS FLOWER EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, DARUTOSIDE [N3203/B]

The list of ingredients may be subject to change. We advise you to always check the ingredient list shown on the product purchased.

LART

×